Alüminyum Fırçalı Fitil

Alüminyum Fırçalı Fitil

Alüminyum fırçalı fitillerin dış kasası güçlü alüminyum yapıdan oluşmaktadır. Zamanla sararma ve deforme olmayan alüminyum fırçalı fitillerin iç kısmında fırçalı bir süpürge yapı bulunmaktadır.

Metre başı fiyatlandırma ile 12 TL olarak satılan alüminyum fırçalı fitiller Ankara içerisinde tüm ilçelere ücretsiz montaj farkı ile sunulmaktadır. Haftanın 7 günü hizmet sunan firmamızdan hemen keşif ve montaj için randevu talep edebilirsiniz. Aynı zamanda fitil değişimi haricinde cam balkonunuzda bulunan hasar ve problemleri de gidermekteyiz. Uzun yıllar deforme kullanabileceğiniz alüminyum fırçalı fitiller ile hemen enerji tasarrufu sağlamaya başlayabilirsiniz.

  • Tüm Ankara'ya ücretsiz montaj
  • Ankara dışına kargo ile gönderim
  • 20 yıldan fazla kullanım ömrü
  • Haftanın 7 günü hizmet sunuyoruz
  • Hemen randevu almak için arayın.

Alüminyum Fırçalı Fitiller Neden Tercih Edilmeli?

Alüminyum fırçalı fitiller iç yapısındaki süpürge sistemi ile birbirine geçerek hem kolay bir kullanım imkanı sağlar hem de arasından ses, toz, gürültü ve yağmur suyu geçirmeyen yapısı ile enerji tasarrufu sağlar. Alüminyum fırçalı fitil son dönemlerde en çok tercih edilen sistemlerden olmuştur. Eski sistem şeffaf fitillere oranla %95 daha iyi performans göstermektedir. Aynı zamanda 10 kata varan kullanım süresi ile neredeyse ömürlük bir kullanım imkanı sunmaktadır. Hemen siz de haftanın 7 günü hizmet veren Piri Cam Balkon'u arayarak fitil değişimi ve tamiri için randevu alarak ücretsiz montaj imkanından yararlanabilirsiniz. Ankara içerisine her yere ücretsiz montaj !

Alüminyum Fırçalı Fitil Uygulamaları